Як війна вплинула на діяльність Молодіжної ради Кам’янського

Як війна вплинула на діяльність Молодіжної ради Кам’янського

Автор: Валентин Фіголь.

Життя розділилось на «до» та «після», кажуть про воєнний час активісти Молодіжної ради Кам’янського. Про молодіжну активність під час повномасштабного вторгнення розповів Олександр Нікологорський, голова ради.

28 вересня відбулась традиційна звітна конференція Молодіжної ради Кам’янського. Присутні були майбутні члени Молодіжної ради, яка формується, зазвичай, на початку року. Цьогоріч близько 80 заявок на членство в раді подала молодь, яка бачить себе у молодіжній політиці міста.

Голова Молодіжної ради Олександр Нікологорський звітував про роботу, яку було виконано за 2021-2022 роки. А також розповів, чим саме займається Молодіжна рада та які функції виконує.

Як війна вплинула на діяльність Молодіжної ради Кам'янського - ФОТО

Також на конференції виступив начальник Кам’янського міського управління молоді та спорту Едуард Коряк, який привітав майбутніх кандидатів до Молодіжної ради та побажав подальших успіхів. Молодіжна рада, за словами дорослих посадовців – не лише помічник в реалізації молодіжної політики, а й своєрідний кадровий резерв міського самоврядування.

Як війна вплинула на діяльність Молодіжної ради Кам'янського - ФОТО

Життя та діяльність Молодіжної ради, як розповів О. Нікологорський, поділилась на два етапи: до 24 лютого 2022 року та після. До 24 лютого члени Молодіжної ради активно зустрічались, розв’язували питання стосовно розвитку молодіжної політики у місті, реалізовували проєкти на користь Кам’янської громади та молоді.

Під час війни Молодіжна рада міста Кам’янське активно працює з переселенцями, які прибули до міста, проводячи для них просвітницькі курси, окремі тренінги для жінок та молоді на корисні теми, активно долучається до роботи з психологом, проводить спортивні заходи, екскурсії містом, організовують майстер-класи на телебаченні та майстер-класи з верхової їзди для внутрішньо переміщених осіб.

Протягом травня місяця Молодіжною радою міста було проведено гуманітарну акцію «Допоможи ЗСУ та переселенцям» щодо збору допомоги у вигляді харчових продуктів, засобів гігієни та ліків. Кожного дня з 16 до 18 години представники Молодіжної ради поблизу великих супермаркетів роздавали перехожим мешканцям міста флаєри із переліком необхідного, пропонували долучитися до акції. Отриману допомогу відправлено нашим воїнам на передову, а також надано в вигляді продуктових наборів для родин переселенців, що мешкають в гуртожитках Кам’янського вищого професійного училища та Кам’янського державного енергетичного технікуму.

У червні на базі міського парку культури та відпочинку Молодіжною радою спільно з управлінням молоді та спорту міської ради, департаментом муніципальних послуг та регуляторної політики міської ради, департаментом з гуманітарних питань міської ради та ГО «Фонд розвитку Кам’янського» при підтримці міського голови Андрія Білоусова організовано та проведено благодійний ярмарок «Паляниця» та благодійний концерт в підтримку Збройних Сил України. Під час заходу відбувся ярмарок-продаж різноманітних виробів власного виробництва від майстрів хендмейд та фізичних осіб-підприємців Кам’янської міської територіальної громади. Отримані благодійні кошти направлено для придбання бензопилок та лопат.

Також з нагоди 31-ї річниці Дня Незалежності України, в міському парку відпочинку провели благодійний захід «Незалежність в нашій ДНК».

Для молоді місті та ВПО провели інтегрований курс «МолодьТут». Заняття проходили з таких тем, як «Психологія кінематографа», «Молодіжний етикет», «Журналістська практика» та тренування з йоги.