“Укрпошта” обіцяє не припиняти роботу, навіть якщо зникнуть світло та зв’язок

“Укрпошта” обіцяє не припиняти роботу, навіть якщо зникнуть світло та зв’язок

“Укрпошта” має можливість продовжувати роботу без електроенергії та зв’язку, заявив гендиректор компанії Ігор Смілянський, передає Інтерфакс-Україна. Він оголосив перелік послуг, які підприємство здатно надавати без світла та зв’язку – це оплата комунальних платежів, видача пенсій та соцвиплат тощо.

“Укрпошта” вміла працювати без електрики та комп’ютерів, коли це ще не було мейнстримом. Тому ми повертаємося до деяких процедур за умов відсутності електрики… і не плануємо припиняти роботу. Ми розробили всі необхідні процедури, які дозволяють нам працювати”, – сказав він на брифінгу у Києві.

Серед послуг, які “Укрпошта” здатна надавати без світла та зв’язку: оплата комунальних платежів за фіксованим тарифом, видача пенсій та соцвиплат, оформлення всіх видів відправлень, оформлення передоплати на друковані видання та продаж товарів першої необхідності. Грошові перекази можна буде здійснювати на суму до 5 тисяч грн – “згідно з банківськими вимогами”.

Компанія вже використовує генератори, отримала низку терміналів Starlink та закупила першу партію з п’яти тисяч ліхтарів для роботи без електрики та продовжуватиме закупівлі за потребою.