Міський голова Кам’янського відвідав військових на сході України

Міський голова Кам’янського відвідав військових на сході України

Потужний генератор та бензопили від ГО «Бджола», медикаменти, харчові продукти та засоби гігієни від ЦНАПу, а також смаколики від освітян міста привіз на схід України до військовослужбовців 66-ї окремої механізованої бригади мер Кам’янського Андрій Білоусов.

“Побував у звільненому місті Лиман, в якому російські війська не залишили майже жодного вцілілого будинку.

Привіз від ГО «Бджола» потужний генератор, бензопили, від ЦНАПу – медикаменти, харчові продукти, засоби гігієни, а також смаколики від освітян міста.

Подякував нашим захисникам за хоробрість, стійкість і незламний бойовий дух. Побажав хлопцям сил та витримки на шляху до Перемоги!, – написав мер.

Крім того, Андрій Білоусов отримав Подяку від колективу офіцерів, сержантів, солдатів бригадної артилерійської групи військової частини А 7014 та командира військової частини за допомогу ЗСУ.

Міський голова Кам'янського відвідав військових на сході України - ФОТОМіський голова Кам'янського відвідав військових на сході України - ФОТОМіський голова Кам'янського відвідав військових на сході України - ФОТОМіський голова Кам'янського відвідав військових на сході України - ФОТО