Поетичним словом вшанували рідну мову в бібліотеці Кам’янського

Поетичним словом вшанували рідну мову в бібліотеці Кам’янського

Автор: Валентин Фіголь

Зустріч з українською поезією на честь Дня української мови та писемності відбулась 9 листопада в центральній бібліотеці Кам’янського.

«Тепло та світло відзначили День української писемності та мови в бібліотеці на Шевченка!» – прокоментували бібліотекарі зустріч з місцевими літераторами та поціновувачами поетичного слова.

У заході брали участь митці поетичного слова міста Кам’янське, а саме: Сергій Злючий, Михайло Яровий, Andrey Ehnbulatov, Микола Тютюнник. Поети зачитали власні улюблені вірші, а також поділилися зі слухачами новими творами, написаними нещодавно.

Великою приємністю для присутніх стало те, що до зустрічі долучилася Світлана Кмита, яка нині перебуває в Мюнхені. Кілометри не стали перешкодою.

«Щире слово сіялося в кожне серце, і здавалося: поетеса зовсім поруч», – поділилась враженнями декламаторка Марія Гончар. Вона цього разу декламувала Лесю Українку, Миколу Вінграновського, Ліну Костенко, кам’янчанина Сергія Злючого.

Було трохи прохолодно, зауважили учасники зустрічі: «…бо листопад листопадить уже до зими, але очі й серця наші горіли!»

Доземний уклін передавали митці та читачі воїнам, завдяки яким літератори-кам’янчани можуть творити в ці непрості, але переможні часи.