Народний засіб від кашлю рекомендують лікарі з Кам’янського

Народний засіб від кашлю рекомендують лікарі з Кам’янського

Автор: Валентин Фіголь

Простий та давно відомий народний засіб від кашлю рекомендують лікарі з Кам’янського підрозділу Центру контролю та профілактики хвороб МОЗ.

Холодна нестабільна погода сприяє захворюванням дихальних шляхів. Кашель стає щоденною проблемою, тож всі шукають засобів, аби його подолати.

«Кашель і бронхіт проходять вмить», – так схарактеризували рекомендований засіб народної медицини фахівці Відокремленого структурного підрозділу «Кам’янський районний відділ ДУ «Дніпропетровський обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України»

До речі, цей засіб був відомий і широко застосовувався ще в радянські часи. Зокрема, його рекомендували лікарі ще 45 років тому, коли автора в дитинстві лікували від хронічної ангіни та бронхіту.

Цей натуральний засіб, зазвичай, вживається перед сном.

Складові:

  • 250 мл молока
  • 1 чайна ложка (5 мл) вершкового масла
  • 1 чайна ложка меду
  • чверть чайної ложки харчової соди
  • 1 яєчний жовток

Приготування:

Закип’ятіть молоко та остудіть його. Додайте вершкове масло (можна замінити на какао-масло) і мед. Добре перемішайте.

Потім додайте соду, яєчний жовток і добре перемішайте ще раз. Дорослі можуть додати за бажанням 1 десертну ложку коньяку.

«Пийте ці ліки протягом 5 днів перед сном. Перші поліпшення ви помітите на наступний ранок», – пишуть лікарі ВСП «Кам’янський РВ ДУ «Дніпропетровський ОЦКПХ МОЗ».

Стаття носить виключно інформаційний характер, попереджають фахівці: «Пам’ятайте, що перед початком будь-якого лікування консультація лікаря є обов’язковою!»