В Україні аварійних відключень електрики поки не планується, планові ще триватимуть

В Україні аварійних відключень електрики поки не планується, планові ще триватимуть

На поточному тижні в Україні не планується аварійних відключень електроенергії, за умови відсутності нових пошкоджень, але ще щонайменше тиждень планові відключення триватимуть у тому ж режимі, що й був. Про це повідомив голова правління “Укренерго” Володимир Кудрицький в ефірі національного телемарафону.

“Ми плануємо з урахуванням тих досягнень і тих ремонтів, які нам вдалося завершити (на тижні, що минув, – ред.), що графіки відключень у семи регіонах і місті Києві на поточному тижні будуть плановими, звичайно з урахуванням оперативної ситуації й за умови відсутності таких великих, масштабних подальших руйнувань”, – зазначив він.

“Ми говоримо про плановість”, – підкреслив Кудрицький.

Таким чином, планові відключення у нинішньому вигляді ще щонайменше тиждень триватимуть у Києві, Київській, Житомирській, Черкаській, Полтавській, Харківській, Сумській та Чернігівській областях.

Водночас не уникнути планових відключень і надалі. Проте планується мінімізувати їх настільки, наскільки дозволяють пошкодження електромережі.

“Про усунення всіх пошкоджень, а ми говоримо про майже 900 ракет і дронів, які були випущені енергооб’єктами, поки не доводиться. Будемо працювати над тим, щоб в Північному та Центральному регіоні продовжити відновлення мережі, як і по всій Україні, для того, щоб ці графіки мало того, щоб були плановими, так ще й були б мінімальними”, – наголосив глава “Укренерго”.