Каратисти Кам’янського набували досвіду на Чемпіонаті Європи з Кіокушин-кану

Каратисти Кам’янського набували досвіду на Чемпіонаті Європи з Кіокушин-кану

Автор: Валентин Фіголь

Чемпіонат Європи з Кіокушин карате за версією WKB, який проходив 12-13 листопада 2022 року в Дембиці (Польща), добіг кінця. Команда Кам’янської федерації Кіокушин-кан карате повернулася додому. Як каратисти-дебютанти з Кам’янського набували досвіду на Чемпіонаті Європи, розповів Євген Колішевський, президент Кам’янської федерації Кіокушин-кан карате.

Чемпіонат Європи, що пройшов, зібрав  675 бійців з 17 країн. З них 375 – це учасники з Польщі, 145 – з України. Для організаторів масовий «наплив спортсменів» був великою несподіванкою, проте це не завадило провести змагання на найвищому організаційному рівні.

Команда Кам’янської федерації Кіокушин-кан карате складалася з 5 осіб: Неклеса Катерина, Бреславець Єва, Бреславець Яся, Бердник Андрій, Зайченко Артем. Усі спортсмени виступали на Чемпіонаті Європи вперше. Попри відсутність досвіду та дуже високий рівень конкуренції, кожен учасник гідно виявив себе під час своїх поєдинків.

Артем Зайченко, виграв два відбіркові поєдинки, вийшов у фінал, виграв і став чемпіоном Європи.

Єві Бреславець, щоб дійти до фіналу, потрібно було виграти чотири відбіркові бої. Єва виграла два, достроково нокаутувавши своїх суперників, проте програла третій бій за рішенням суддів і тому випала з турнірної таблиці, не посівши жодного місця.

Яся Бреславець, виграла нокаутом відбірковий бій, пройшла у півфінал та посіла третє місце.

Катерина Неклеса виступала в абсолютній категорії, виступала впевнено та мала шанс виграти, але не розрахувала сили та витривалість, у результаті програла відбірковий поєдинок.

Андрій Бердник, спортсмен-початківець, виступав на міжнародних змаганнях вперше, програв відбірковий бій через брак бойового досвіду.

«Підготовка спортсменів до Чемпіонату Європи проходила в непростих умовах, через повітряні тривоги та відключення світла часто зривався тренувальний процес. З урахуванням усіх несприятливих факторів, а також наявності в команді дебютантів, результат виступу можна вважати задовільним, – сказав Євген Колішевський, президент Кам’янської федерації Кіокушин-кан карате. – Наші діти отримали цінний досвід і побачили рівень якого потрібно прагнути, ми впевнені, що наступного разу переможців та призерів буде більше».

Каратисти Кам’янського набували досвіду на Чемпіонаті Європи з Кіокушин-кану - ФОТО

Каратисти Кам’янського набували досвіду на Чемпіонаті Європи з Кіокушин-кану - ФОТО