Невідомі хулігани кинули сміттєвий контейнер у ставок в Кам’янському

Невідомі хулігани кинули сміттєвий контейнер у ставок в Кам’янському

Автор: Валентин Фіголь

Невідомі хулігани 15 листопада кинули сміттєвий контейнер у ставок біля житлового масиву БАМ в Кам’янському. «Я не розумію, що має бути в головах тих людей, які це роблять?!» – ремствує місцевий мешканець Володислав Савченко, який повідомив про хуліганський вчинок.

За його словами, це вже вдруге за останній час невідомі прикочують до ставка сміттєвий контейнер з розташованої поблизу вулиці Нікопольської. Цього разу вандали вкинули контейнер просто у водойму.

Так званий “бамівський” ставок у Кам’янському цьогоріч став своєрідним символом плідної взаємодії міського самоврядування та небайдужих містян.

На початку осені група небайдужих мешканців БАМу звернулась до міського самоврядування з проханням допомогти в розчищуванні ставка, який раніше був традиційним місцем відпочинку людей. Міська влада відгукнулась, і було прийнято рішення створити тут зону відпочинку. Ставок розчистили, навколо прибрали чагарник та комиші, завезли пісок на берег. Навесні наступного року ставок планувалось облаштувати пляжною зоною.

Невідомі хулігани кинули сміттєвий контейнер у ставок в Кам’янському - ФОТО

До облаштування долучались також окремі місцеві політики та громадські організації.

І ось тепер невідомі хулігани засмічують новостворену зону відпочинку, зводячи нанівець зусилля небайдужих земляків.

Місцеві мешканці просять можливих свідків акту вандалізму відгукнутись у соцмережах.