Небайдужі мешканці Кам’янського допомагають погорільцю-інваліду

Небайдужі мешканці Кам’янського допомагають погорільцю-інваліду

Автор: Валентин Фіголь

Небайдужі мешканці Кам’янського допомагають інваліду, чия квартира постраждала від пожежі, відновити житло.

«Пробачте. У мене згоріла квартира. Я залишився на вулиці та без речей. Допоможіть, хто, чим може!» – звернувся днями до земляків через соцмережі кам’янчанин Юрій Найда. Його квартира в будинку по вулиці Дорожній постраждала 30 жовтня від пожежі. Пожежа виникла, ймовірно, через несправності електропостачання. Поліція проводить розслідування.

«Мені нема на кого сподіватися. Рідних немає. Я маломобільний інвалід, після двох інсультів…» – пояснив свою ситуацію постраждалий. Він просить добрих людей допомогти, хто чим може – будівельними матеріалами, зокрема, для відновлення житла.

Як розповів «Пильному погляду» Юрій, він зараз перебуває на лікуванні в міській лікарні. Сторонні люди, відгукнувшись на його відчайдушний заклик, принесли чоловікові поїсти та дещо з одягу…

Складність фінансової ситуації, в якій опинився погорілець, ось в чому. Щоб отримати державну допомогу, йому потрібен акт від пожежників про інцидент. А забрати цей акт інваліду, який пересувається на милицях – то нелегке завдання. Але Юрій в понеділок спробує це зробити…

Ситуація із квартирою не безнадійна, завдяки небайдужим землякам. Є друзі, які допоможуть її віддраїти та відремонтувати. Не капітально, але можуть руки є. Проблема із матеріалами. Але насамперед треба купити та вставити два вікна (були пластикові). Вставить вікна – буде жити, хоч і на згарищі, але дах над головою буде.

Небайдужі земляки вже відгукнулись на заклик погорільця-інваліда.

«Завтра дізнаюся скільки зараз коштуватимуть вікна. Є магазин, де для інвалідів є знижка, – написала журналістка Людмила Глок. – Протягнемо руку допомоги людині, що потрапила в біду! Гуртом і згарище можна розібрати!».

Юрій залишив для потенційних благодійників реквізити, куди можна переслати йому посильну допомогу:

Карта А-банку: 4323357024858736, Найда Юрій Юрійович.

Редакція «Пильного погляду» перевірила правдивість цієї історії. Ю. Найда справді жив в згорілому помешканні один.