«Пункти незламності» розгорнуто в Кам’янському

«Пункти незламності» розгорнуто в Кам’янському

Анонсовані президентом Володимиром Зеленським «Пункти незламності», в яких можна отримати низку необхідних послуг та консультацій, розгорнуто в Кам’янському.

 

«Розгортаємо по всій країні наш новий проект підтримки людей – «Пункти незламності». – Повідомив 22 листопада президент України Володимир Зеленський. – За підсумками цього дня, підготовлено вже більше чотирьох тисяч таких пунктів. Заплановано – ще більше».

В «пунктах незламності», за словами В. Зеленського, надаватимуться базові послуги: це електрика, мобільний зв’язок та інтернет, тепло, вода, аптечка. Абсолютно безкоштовно і цілодобово.

Пункти працюватимуть обов’язково – при всіх обласних та районних адміністраціях, також при школах, будівлях ДСНС тощо.

Вже працює спеціальний сайт – nezlamnist.gov.ua, – на якому розміщено мапу таких пунктів по всій країні. Вона постійно оновлюється.

На сайті та в усіх «Пунктах незламності» можна буде дізнатись, де працює найближче АЗС, банківське відділення, аптека, магазин.

«Усі ми маємо бути готовими до будь-яких сценаріїв, враховуючи, які терористи воюють проти нашого народу і що вони намагаються зробити», – наголосив президент.

В Кам’янському теж розгорнуто низку таких пунктів, розповів І. Задорожній, керівник інформаційно-аналітичної служби міської ради.

«Пункти незламності» розташовано:

  • В будівлі міськуправління ДСНС на вулиці Героів-Рятувальників (колишня Москвореуька, пожежне депо),
  • на базі колишньої лікарні №9, пр. Аношкіна,
  • на базі міської лікарні швидеої меддопомоги, Соцмісто,
  • супермаркет АТБ в Романково, по вул. Криворізькій, 76,
  • АЗС “ОККО”, пр. Аношкіна, 8а,
  • на базі територіального центру соціального обслуговування, лівий берег, ап. Перемоги, 45.