Карта повітряних тривог, Арестович, Чорнобаївка та генератор – що частіше «гуглили» українці у цьому році

Карта повітряних тривог, Арестович, Чорнобаївка та генератор – що частіше «гуглили» українці у цьому році

Компанія Google склала традиційний список пошукових запитів, які були найпопулярнішими у році, що минає. Цьогоріч багато з них стосуються теми повномасштабного вторгнення Росії та допомоги, яку можна отримати. Про це повідомило “Дзеркало тижня”.

Найбільше зростання у 2022 році показав пошуковий запит «Карта повітряних тривог». Другий за популярністю – «Новини України», а на третьому місці – «єДопомога». До першої десятки увійшли також запити «Карта України», «Байрактар» та новий сезон ТВ-шоу «Холостяк».

Найбільшою популярністю в категорії «Персона» користувався Олексій Арестович, крім того, українці також цікавилися Привидом Києва, Головнокомандувачем ЗСУ Валерієм Залужним, колишнім прем’єр-міністром Великої Британії Борисом Джонсоном та головою Миколаївської ОДА Віталієм Кімом.

У категорії «Українська географія в Пошуку» цього року найбільше зростання показали Гостомель, Буча та Маріуполь, також українці шукали Чорнобаївку, Херсон та острів Зміїний.

Найпопулярнішим запитом в категорії «Покупка року» став генератор, українці також шукали, де купити сіль, бронежилет, марку «русский корабль».

Найпопулярнішим запитом в категорії «Фільми» стала нова стрічка з кіновсесвіту Marvel «Людина-павук: Додому шляху немає», а серед серіалів лідером став «Дім дракона».