У Кам’янському планують провести реконструкцію двох лікарень

У Кам’янському планують провести реконструкцію двох лікарень

Автор: Валентин Фіголь

У 2023 році міське самоврядування Кам’янського планує реконструкцію двох медичних закладів на умовах співфінансування з держбюджетом. Мова йде про лікарню №9 та лікарню швидкої медичної допомоги.

Реконструкцію двох медзакладів Кам’янського передбачено змінами до Програми соціально-економічного розвитку Кам’янського, внесеними на позачерговій грудневій сесії Кам’янської міської ради. Програму розроблено департаментом економічного розвитку міськради.

По-перше, заплановано реконструкцію комплексу будівель Комунального некомерційного підприємства “Міська лікарня №9″за адресою проспект Аношкіна,72. Проєктна потужність – 220 ліжок.

У Кам'янському планують реконструкцію двох лікарень - ФОТО

Після коригування, схваленого депутатами міськради, задум виглядає так. Планується в 2023 році обсяг робіт з реконструкції закладу з капітальними вкладеннями розвитку в сумі майже 183 мільйони гривень. Причому 146,3 мільйона має бути отримано з державного бюджету, і 36,7 мільйона – виділено з бюджету Кам’янської територіальної громади.

Другий схожий проєкт – реконструкція комплексу будівель Комунального некомерційного підприємства “Міська лікарня швидкої медичної допомоги” за адресою: вулиця В’ячеслава Чорновола,79а. Проєктна потужність – 220 ліжок.

У Кам'янському планують реконструкцію двох лікарень - ФОТО

По цьому об’єкту заплановано у 2023 році капіталовкладення розвитку в розмірі 182,6 мільйона гривень. З яких 151,6 мільйона самоврядування Кам’янського сподівається отримати з державного бюджету, і 31 мільйон – з коштів громади міста.

Програми розвитку та зміни до них, як неодноразово відзначали автори програм – органи виконавчої влади Кам’янського, є лише збірниками побажань розробників – комунальників, медиків, освітян та соцпрацівників. Фінансування Програм здійснюється в залежності від наповнення відповідних бюджетів, нагадують посадовці.