В Кам’янському пройшли святкові заходи до Дня Святого Миколая

В Кам’янському пройшли святкові заходи до Дня Святого Миколая

У День Святого Миколая у Кам’янському на площі Калнишевського діти воїнів, загиблих на війні, разом з мером міста урочисто відкрили міську новорічну ялинку. Про це повідомив міський голова Андрій Білоусов у Telegram.
“В умовах повномасштабної війни найголовніше – підтримувати дітей, дарувати їм увагу, позитивні враження та гарний настрій.
Під час традиційного святкового заходу в театрі імені Лесі Українки привітав дітей пільгових категорій, які мешкають у Кам’янському, з Днем Святого Миколая та вручив подарунки.
Також разом з дітьми наших загиблих захисників відкрили новорічну ялинку на майдані Калнишевського.
Дякуємо Збройним Силам України, завдяки героїчним зусиллям яких, ми маємо сьогодні можливість зустріти це свято за відносно мирних обставин. А також небайдужим підприємцям та волонтерам з Кам’янського та з інших регіонів України, які долучилися та допомогли прикрасити цьогорічну невелику новорічну ялинку “, – написав мер.
В Кам'янському пройшли святкові заходи до Дня Святого Миколая - ФОТОВ Кам'янському пройшли святкові заходи до Дня Святого Миколая - ФОТОВ Кам'янському пройшли святкові заходи до Дня Святого Миколая - ФОТОВ Кам'янському пройшли святкові заходи до Дня Святого Миколая - ФОТОВ Кам'янському пройшли святкові заходи до Дня Святого Миколая - ФОТОВ Кам'янському пройшли святкові заходи до Дня Святого Миколая - ФОТО