Школярі Кам’янського розпочали навчання за методикою Ради Європи

Школярі Кам’янського розпочали навчання за методикою Ради Європи

Учні, вчителі та представники адміністрації трьох пілотних шкіл міста (СШ № 29, СШ № 31 та НВК № 37) спільно опановують процес підготовки шкільних проєктів під час відеоконференції.

Модератором заходу виступив національний експерт Ради Європи та розробник моделі ШГБ Олексій Коваленко. Під час роботи з учнями модератор застосував новітню методику CivicLab & UChange (“навчання через дію”).

Під час тренінгу учні пограли в інтерактивну гру «Впроваджуємо шкільний громадський бюджет у школі» і взяли участь в онлайн-практикумі зі шкільного громадського бюджету з Енштейном, а представники адміністрації навчальних закладів та вчителі попрацювали над механізмом реалізації пілотного проєкту.

Напрацьовані школярами проєкти будуть подані для участі у «Бюджет участі. Діти».

Школярі Кам’янського розпочали навчання за методикою Ради Європи - ФОТО Школярі Кам’янського розпочали навчання за методикою Ради Європи - ФОТО Школярі Кам’янського розпочали навчання за методикою Ради Європи - ФОТО

Цей тренінг перший у низці запланованих в межах впровадження проєкту Ради Європи «Зміцнення громадської участі у демократичному процесі прийняття рішень в Україні», Меморандуму про співпрацю між Кам’янською міською радою та Офісом Ради Європи в Україні, у партнерстві з ГО «Форум розвитку громадянського суспільства».