Благодійний марафон на честь Святого Миколая влаштувала Молодіжна рада Кам’янського

Благодійний марафон на честь Святого Миколая влаштувала Молодіжна рада Кам’янського

Автор: Валентин Фіголь

Благодійний марафон візитів до дітей з особливими потребами влаштували на честь Дня Святого Миколая члени Молодіжної ради Кам’янського.

19 грудня до Дня Святого Миколая, Молодіжна рада Кам’янського за підтримки міського управління молоді та спорту відвідала дітей з особливими потребами, які так чекають свята.

З самого ранку активісти завітали до “Спеціального дошкільного навчального закладу №12 “Сонечко” КМР. Дитячий садок відвідують особливі дітки, яким так важлива підтримка у непростий час.

Благодійний марафон на честь Святого Миколая влаштувала Молодіжна рада Кам’янського - ФОТО

«Дітлахи разом з вихователями влаштували чудове свято, яке запам’ятається надовго», – прокоментували захід активісти. Представники Молодіжної ради подарували малечі солодощі, грали в ігри, танцювали та обіймались.

Благодійний марафон продовжився в 6-й міській лікарні. Там на постійному перебуванні знаходиться хлопчик Микола. Йому дуже важлива підтримка та позитивні емоції. Представники Молодіжної ради передали хлопчику засоби гігієни та смаколики.

Благодійний марафон на честь Святого Миколая влаштувала Молодіжна рада Кам’янського - ФОТО

Також активісти завітали до особливого хлопчика, який, тікаючи від війни, вимушено покинув Харків разом з батьками та приїхав до Кам’янського. Малюку подарували солодощі та іграшку, яку він так хотів. Попри свято, головне його бажання – повернутись до рідного, мирного Харкова.

«Благодійний марафон запам’ятається надовго, адже попри все, головне – це бачити щасливі очі дітлахів та її усмішки!» – зазначають члени Молодіжної ради Кам’янського.

Благодійний марафон на честь Святого Миколая влаштувала Молодіжна рада Кам’янського - ФОТОБлагодійний марафон на честь Святого Миколая влаштувала Молодіжна рада Кам’янського - ФОТО