«Шлях до майстерності» проходили каратисти в Кам’янському

«Шлях до майстерності» проходили каратисти в Кам’янському

Автор: Валентин Фіголь

Підсумки традиційного відкритого Кубку з кіокушин-кан карате «Шлях до майстерності» підбивають каратисти Кам’янського. Подробиці розповів Євген Колішевський, голова Кам’янської федерації кіокушин-кан карате.

Змагання відкритого Кубку з кіокушин-кан карате «Шлях до майстерності» проводилися протягом двох днів. В перший день турніру – розділ «ката» (демонстраційна техніка), другий – розділ «куміте» (поєдинки).

У турнірі брали участь команди з Кам’янського, Дніпра та Харкова. Загалом учасниками змагань стали 139 каратистів, у розділі «ката» виступило – 46 спортсменів, у розділі «куміте» – 93.

За підсумками змагань, призи за найкращу техніку у розділі «ката» отримали: Косяченко Іосіф, Аберніхін Артем, Скрипник Артур, Ткаченка Артем, Орлова Катерина, Бреславець Єва. У розділі «куміте»: Захарчук Артем, Іванов Андрій, Попов Ярослав, Химич Максим, Ромащенко Данило, Троян Олександр, Корольков Михайло, Гелич Павло, Кривченко Володимир, Носач Роман, Чорний Сергій, Шульга Артем.

«Шлях до майстерності» проходили каратисти в Кам’янському - ФОТО

Традиція проводити Кубок міста для вихованців міських секцій з кіокушин-кан карате народилася ще 2001 року. Спочатку ці змагання називалися як Кубок Дніпродзержинська. З 2010 року ці змагання називаються Кубок «Шлях до майстерності».

«Вперше ми відкриваємо традиційний Кубок «Шлях до майстерності» хвилиною мовчання, це пов’язано з тим, що багато наших старших вихованців, а також батьки дітей, що займаються, беруть участь у військових діях, борються за незалежність і цілісність України, – розповів Є. Колішевський. – У 2022 році нам довелося працювати в непростих умовах, це пов’язано з військовою агресією з боку Російської Федерації».

Завдяки зусиллям керівництва федерації та тренерського складу каратистам вдалося відновити роботу секцій, підготувати вихованців до виступів на змаганнях, організувати традиційний підсумковий турнір, розповів він.

«Протягом останніх місяців мені довелося побувати в різних регіонах України, проводити семінарські заняття та організовувати іспити з кіокушин-кан карате. Мене вразило те, що, попри всі незручності, пов’язані з відключенням світла та «повітряними тривогами», вихованці продовжують тренуватися, – поділився враженнями Андрій Щиголев, верховний спостерігач Кубка «Шлях до майстерності», представник міжнародної організації Кіокушин-кан Карате-до в Україні».

Під час урочистого відкриття Кубка Едуард Коряк, начальник управління молоді та спорту міської ради Кам’янського вручив дипломи подяки вихованцям, які, не дивлячись на складну ситуацію в країні, взяли участь у Чемпіонаті Європи (11-13 листопада 2022 року, Польща). Дипломи отримали Зайченко Артем, Бреславець Яся, Бреславець Єва, Неклеса Катерина, Бердник Андрій. На думку начальника управління молоді та спорту міської ради, Кубок «Шлях до майстерності» пройшов на високому організаційному рівні.

«В умовах війни у кожного з нас є свій фронт, радий бачити тих, хто утримує «спортивний фронт» і, попри всі труднощі, продовжує працювати з дітьми. Я дуже вдячний керівництву федерації за високий організаційний рівень змагань, а також гостьовим командам із Дніпра та Харкова за підтримку та участь. Ми й далі будемо в рамках своїх можливостей максимально підтримувати всі ініціативи, спрямовані на розвиток спортивно-виховної роботи з дітьми у Кам’янському», – заявив Е.Коряк.

«Шлях до майстерності» проходили каратисти в Кам’янському - ФОТО

На фото: Олександр Наконечний, віцепрезидент Кам’янської федерації кіокушин-кан карате, Євген Колішевський, президент федерації, головний суддя змагань; Едуард Коряк, начальник міського управління молоді та спорту Кам’янського.