Найбільші руйнування енергетики на Харківщині та Київщині – звернення В.Зеленського

Найбільші руйнування енергетики на Харківщині та Київщині – звернення В.Зеленського

Росія завдала чергового масованого ракетного удару по українських містах. Київ, Харків, Одеса, Кривий Ріг, Дніпро, Вінниця, Ладижин, Бурштин, Хмельницький та інші міста були мішенями терористів.

У місті Дніпрі внаслідок цього російського удару зруйновано житловий будинок.
Вдалося врятувати десятки людей – поранених і травмованих. Їм надається допомога.
Розбір завалів іще досі продовжується і триватиме всю ніч. Скільки всього людей під завалами, поки що невідомо. На жаль, перелік загиблих зростає з кожною годиною… Мої співчуття рідним і близьким.

Усі служби зараз працюють у місцях, куди влучили російські ракети. Із понад 30 запущених по Україні за день ракет понад 20 було збито. Це сотні врятованих життів. Я дякую за це нашим Повітряним силам, нашим зенітникам й усім, хто допомагає.

На жаль, є влучання і в обʼєкти енергетичної інфраструктури. У звʼязку із цим найскладніша ситуація на Харківщині та в Київській області.

Чи можна зупинити російський терор? Так. Чи можна зробити це якось інакше, ніж на полі бою в Україні? На жаль, ні. Це можна і треба зробити на нашій землі, у нашому небі, у нашому морі.

Що для цього потрібно? Та зброя, яка є на складах у наших партнерів і якої так очікують наші воїни. Увесь світ знає, що і як здатне зупинити тих, хто сіє смерть. І я дякую всім, хто нам у цьому допомагає!

Вічна памʼять усім, чиї життя забрав рашизм!
Слава всім, хто захищає людей!
Слава Україні!