Роботодавців Кам’янського заохочували до працевлаштування безробітних

Роботодавців Кам’янського заохочували до працевлаштування безробітних

Автор: Валентин Фіголь

Розмова про засоби державного заохочення роботодавців до працевлаштування безробітних відбулась в Центрі зайнятості Кам’янського наприкінці тижня.

19 січня у Кам`янському міському центрі зайнятості відбувся семінар з роботодавцями міста на тему: «Запровадження активних програм зайнятості: компенсації роботодавцям за працевлаштування безробітних». На семінар зібрались близько 27 представників середнього та малого бізнесу.

Захід розпочала заступник директора Кам`янського центру зайнятості Олена Орлова, яка проінформувала учасників семінару про останні зміни у законодавстві про зайнятість населення. Акцент було зроблено на способах заохочення роботодавців до працевлаштування безробітних певних категорій. Для цього держава запроваджує компенсації витрат на оплату праці, які вступають в дію у поточному році відповідно до Закону України від 21.09.2022 року №2622-ІХ.

Детальніше з переліком активних програм зайнятості ознайомила працедавців начальник відділу взаємодії з роботодавцями Вікторія Карлова. Вона розповіла про види компенсацій, ознайомивши роботодавців з можливостями центру зайнятості в підборі кваліфікованих кадрів, у тому числі за умови професійного навчання під замовлення роботодавця.

В ході зустрічі учасники поділились досвідом роботи і практичним застосуванням новітнього у законодавстві та визначили шляхи співпраці.

«Головна мета зустрічі – бути завжди максимально корисними для роботодавців», – наголосили посадовці Центру.