Роботодавці Кам’янського радились, де брати кваліфікованих робітників

Роботодавці Кам’янського радились, де брати кваліфікованих робітників

Де брати кваліфікованих робітників на виробництво – про це радились роботодавці та фахівці Кам’янського міського центру зайнятості на експертній раді. Вирішили виховувати власне поповнення.

 

Валентин Фіголь

 

Реформа професійно-технічної освіти стала темою обговорення першого засідання експертів Фокус-групи в рамках спільного проекту «EU4Skills: Кращі навички для сучасної України». Мета реформи – зробити профтехнавчання таким, щоб воно відповідало вимогам підприємств та ринку праці.

Бізнес Кам’янського вже давно гостро відчуває дефіцит фахівців технічних спеціальностей і відмічає невідповідність рівня їхньої підготовки вимогам підприємств. Крім того, за деякими дефіцитними спеціальностями відбувається критичне зменшення обсягів навчання через зниження престижності таких професій. В той час на ринку праці регіону користуються неабиякою популярністю працівники саме робітничих професій. Інноваційний проект «EU4Skills: Кращі навички для сучасної України» покликаний врегулювати попит і пропозицію робочої сили, враховуючи результати запровадженого дослідження. Основна мета пілоту – підвищити ефективність забезпечення галузей економіки кваліфікованим персоналом на основі обґрунтованого формування регіонального замовлення на підготовку кадрів.

Серед учасників наради були представники підприємств міста з виробництва хімічних речовин і хімічної продукції:  АТ «Дніпроазот», ТОВ ПП «ЗІП»,ТДВ ДЛФЗ «Спектр»,ТОВ «Поліколор»,ПРАТ «Хімдивізіон»,ТОВ « Поліфом». Модератором фокус-групи виступила начальник відділу взаємодії з роботодавцями Кам’янського міського центру зайнятості Вікторія Карлова.

Під час заходу розбирались, які чинники зумовлюють дефіцит працівників за певними професіями та недостатній рівень їх підготовки.  Учасники зустрічі розглянули можливості нових освітніх програм, які б задовольняли потреби роботодавців у кваліфікованих робочих кадрах.

Зокрема обговорено потребу в фахівцях за напрямом ІТ-індустрії. За даними рекрутингових агенцій, в Україні за рік створюється близько 50 тисяч нових робочих місць для фахівців ІТ-сфери. А українські вищі навчальні заклади випускають на рік десь 25 тисяч молодих «айтішників», частина яких виїжджає за кордони України на заробітки.

Під час експертного опитування всі роботодавці погодились, що здобувачі освіти мають отримувати ґрунтовні теоретичні знання та практичні навички ще під час навчання.  Працедавці також зазначили, що хочуть мати можливість впливу на зміст освітніх програм.

Жорсткі умови карантину показали, що будь-яка сфера діяльності може трансформуватися під впливом тих чи інших факторів. Тому завжди треба бути готовим до змін, зазначили учасники наради.