У пунктах незламності Кам’янського встановлено генератори, що надійшли з Німеччини

У пунктах незламності Кам’янського встановлено генератори, що надійшли з Німеччини

Минулого тижня, для підтримки пунктів незламності, Дніпропетровщина отримала генератори від некомерційної організації Blau-Gelbes Kreuz Deutsch-Ukrainischer Verein e.V (Німеччина). Кам’янське отримало 16 таких генераторів, які розміщені в пунктах незламності, що працюють у місті.

Про це повідомили у Кам’янській районній військовій адміністрації

Як йдеться у повідомленні, в результаті розподілу генераторів комісією Дніпропетровської обласної військової адміністрації Кам’янський район отримав 60 бензинових генераторів невеликої потужності (2,5 кВт-2,8 кВт), які були розподілені та передані 12 об’єднаним територіальним громадам району, відповідно до поданих заявок сільських, селищних, міських рад.

Наразі генератори вже підсилили мережу пунктів незламності, які зазначалися у заявках територіальних громад району та забезпечили їх безперебійне живлення.

«Особливо це важливо для районного центру – міста Кам’янське, в якому проживає найбільша кількість населення нашого району, а також внутрішньо переміщених осіб.

16 отриманих ними генераторів розміщені в «Пунктах незламності». Це допоможе краще підготовитися на випадок блекауту або інших надзвичайних ситуацій», – зазначається у повідомленні.