В Кам’янському за два наступних тижні планують відкрити в півтора раза більше пунктів незламності, чи вже працює

В Кам’янському за два наступних тижні планують відкрити в півтора раза більше пунктів незламності, чи вже працює

До кінця грудня в Кам’янському мають працювати 25 “пунктів незламності”. Облаштування 10 вже відкритих в лікарнях, школах та інших адмінбудівлях – перевірив на цьому тижні разом з підлеглими мер Кам’янського Андрій Білоусов.
“Продовжуємо облаштовувати пункти незламності, де в разі блекауту для мешканців в наявності буде: тепло, живлення для мобільних пристроїв, міста для відпочинку, аптечки, вода, кава, чай, печиво та інше необхідне забезпечення. Сьогодні разом з підлеглими об’їхав чинні пункти незламності в лікарнях, школах та інших адміністративних будівлях.
Перевірив процес їх облаштування: запаси паливно-мастильних матеріалів для роботи генераторів, запаси технічної та питної води, продуктів, медикаментів тощо. На сьогодні в місті відкрито 10 пунктів незламності, створених міською радою. В найближчі два тижні відкриємо ще 15 таких пунктів. Тож до кінця грудня в місті буде діяти 25 пунктів незламності.
Також перевірив роботи з буріння свердловин для забезпечення мешканців водою. Із загальної кількості свердловин, які заплановано створити, 12 – вже працює. Всього до кінця цього року їх буде 22, а до кінця січня – 28 свердловин”, – повідомив міський голова.
В Кам'янському за два наступних тижні планують відкрити в півтора раза більше пунктів незламності, чи вже працює - ФОТО
В Кам'янському за два наступних тижні планують відкрити в півтора раза більше пунктів незламності, чи вже працює - ФОТОВ Кам'янському за два наступних тижні планують відкрити в півтора раза більше пунктів незламності, чи вже працює - ФОТО В Кам'янському за два наступних тижні планують відкрити в півтора раза більше пунктів незламності, чи вже працює - ФОТО