Багатодітні родини з Кам’янського можуть отримати продуктові набори

Багатодітні родини з Кам’янського можуть отримати продуктові набори

Кам’янське отримало більш ніж шість тисяч продуктових наборів для багатодітних родин, завдяки плідній співпраці з групою Метінвест та Фондом Ріната Ахметова. Про це повідомив у Telegram міський голова Кам’янського Андрій Білоусов. Видача продуктових наборів розпочалася вже сьогодні, 24 січня.

В нашому місті сьогодні проживає понад шість тисяч людей з багатодітних сімей.

В рамках гуманітарного проєкту «Рятуємо життя» кожен член багатодітної родини з Кам’янського отримає набір з харчовими продуктами – борошно, цукор, макарони, консерви, соняшникова олія тощо.

«Я дякую підприємству Каметсталь, групі Метінвест та Фонду Ріната Ахметова за системну допомогу, надану мешканцям нашого міста, вимушеним переселенцям, медичним закладам та військовим, – написав мер міста.

Видача продуктових наборів розпочалася сьогодні, 24 січня, за адресами:

  • проспект Свободи,36,
  • проспект Перемоги,45,
  • вулиця Вадима Пузирьова,21А.

Графік роботи: з понеділка по четвер з 9:00 до 16:00 години, п’ятниця – з 9:00 до 15:00 години.

При собі необхідно мати оригінали паспорта громадянина України батька та матері, оригінал довідки ІНН, посвідчення багатодітної сім’ї, свідоцтва про народження дітей.

Багатодітні родини з Кам'янського можуть отримати продуктові набори - ФОТОБагатодітні родини з Кам'янського можуть отримати продуктові набори - ФОТО