Банда у Дніпрі вибивала у містян вигадані борги, погрожуючи фізичною розправою

Банда у Дніпрі вибивала у містян вигадані борги, погрожуючи фізичною розправою

У Дніпрі нейтралізували кримінальне угруповання, яке тероризувало місцевих жителів. За даними слідства, троє дніпрян впродовж тривалого часу, із застосуванням погроз фізичного насильства, вимагали вигадані борги у місцевих мешканців.

Про це повідомили пресслужба СБУ та Дніпропетровська обласна прокуратура

Як йдеться у повідомленні, зловмисники створювали штучні конфліктні ситуації, а потім “вибивали” з громадян гроші за “вирішення суперечки”. У разі відмови – застосовували психологічний тиск, насилля та погрожували фізичною розправою, у тому числі близьким родичам потерпілих.

Як зазначають правоохоронці, у серпні 2022 року зловмисники зімітували дорожньо-транспортну пригоду зі смертельними наслідками. Вони пообіцяли приховати тіло начебто загиблої людини. За таку “допомогу” почали вимагати у потерпілого грошові кошти у розмірі 8 тисяч доларів США, а у разі відмови погрожували застосуванням насильства йому та близьким родичам.

Силовики затримали учасників банди під час одержання другої частини “боргу” в сумі 5 тис. доларів США.

За даними слідства, всі вони раніше неодноразово притягувались до кримінальної відповідальності за вчинення тяжких злочинів.

Під час обшуків за місцем перебування фігурантів було виявлено зброю та гроші, одержані злочинним шляхом.

Наразі трьом підозрюваним обрано запобіжні заходи у вигляді тримання під вартою без права внесення застави, повідомляє прокуратура.

Банда у Дніпрі вибивала у містян вигадані борги, погрожуючи фізичною розправою - ФОТО