Ніч на неділю на Дніпропетровщині минула спокійно, без ворожих атак

Ніч на неділю на Дніпропетровщині минула спокійно, без ворожих атак

Ніч на неділю, 5 лютого, на Дніпропетровщині минула без ворожих атак. Перша половина дня в області має пройти без відключень електроенергії. Про це повідомив у Telegram голова Дніпропетровської облради Микола Лукашук. В Кам’янському, за інформацією мера Андрія Білоусова. доба минула без надзвичайних подій.

«В нас все спокійно. Хоч і з сигналами повітряної тривоги, втім без ворожих обстрілів – так минула ніч в громадах області, – написав голова ДОР.

Також він зазначив, що за повідомленням компанії ДТЕК, перша половина дня на Дніпропетровщині сьогодні має пройти без відключень електроенергії.

Як повідомив у своєму ранковому зверненні у неділю, 5 лютого, міський голова Кам’янського Андрій Білоусов, надзвичайних подій за минулу добу на території міста не зафіксовано.

Нагадаємо, що вчора, 4 лютого, за повідомленням Микола Лукашука, двічі протягом дня росіяни обстріляли Нікопольщину. Близько двох десятків ворожих снарядів від важкої артилерії прилетіло до Червоногригорівської та Марганецької громад. Внаслідок обстрілу в одному з сіл понівечено електромережі. Люди не постраждали.