В Кам’янському відбувся захист соціальних програм громадських організацій, які профінансують з бюджету громади

В Кам’янському відбувся захист соціальних програм громадських організацій, які профінансують з бюджету громади

Всі чотири соціальні програми, які подали на розгляд громадські організації Кам’янського для надання фінпідтримки з міського бюджету, було визнано відповідними нормам чинного законодавства й пріоритетними завданням Кам’янської міської територіальної громади. Про це повідомила пресслужба міськради.

В повідомленні йдеться, що 6 лютого, відбулося друге засідання Конкурсної комісії з визначення програм (проєктів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства для надання фінансової підтримки коштом бюджету Кам’янської міської територіальної громади у 2023 році.

Як повідомлялось раніше, на участь у конкурсів Кам’янському свої програми надали чотири громадські організації.

На засіданні відбувся відкритий захист конкурсних пропозицій, під час якого представники організацій презентували свої програми та відповідали на запитання членів комісії. Заслухавши конкурсантів члени комісії провели індивідуальне оцінювання конкурсних пропозицій, за результатами якого усі чотири програми визнано такими, що відповідають нормам чинного законодавства й пріоритетним завданням Кам’янської міської територіальної громади.

За інформацією департаменту соціальної політики міської ради, на 2023 рік фінансування програм, розроблених інститутами громадянського суспільства передбачається на загальну суму 542,500 тисяч гривень.