Юний тхеквондист з Кам’янського переміг в європейському турнірі

Юний тхеквондист з Кам’янського переміг в європейському турнірі

Автор: Валентин Фіголь

Юний тхеквондист Назар Брильов з Кам’янського переміг в європейському турнірі President Cup 2023. Турнір з тхеквондо  проходить 4-9 лютого в Стамбулі (Туреччина). Про перемогу Назара Брильова у своїй категорії повідомив директор Кам’янської ДЮСШ № 4 Олександр Кирпа.

Турнір цей проводить Європейська федерація тхеквондо, цьогоріч його приймала Туреччина.

Турнір є ліцензійним, тобто спортсмени, які посіли 1-2 місця серед кадетів отримають ліцензію на чемпіонат Європи з тхеквондо серед кадетів, пояснив О. Кирпа.

Назар є учнем пана Кирпи, тренується в ДЮСШ № 4 в з 6 років. Юному спортсмену 14 років, він чемпіон України з тхеквондо серед кадетів 2022 року, бронзовий призер «Мультиєвропи» з тхеквондо у своєму віці 2022 року, учасник чемпіонату Європи серед кадетів (Мальта) 2022 року. Зараз спортсмен готується до чемпіонату України.

«Цілеспрямований, наполегливий», – так схарактеризував юного чемпіона тренер.

Тхеквондист з Кам’янського переміг на європейському турнірі - ФОТО

«Дякую батькам спортсмена! Тренерам Faruh Kariev за допомогу! Олександру Голубу та всім причетним! – прокоментував подію директор ДЮСШ № 4. – У воєнний час такі перемоги підтримують нашу країну. Коли на міжнародних змаганнях звучить гімн України та підіймається прапор України – це символи перемоги!»