Внаслідок нічних обстрілів росіян на Дніпропетровщині загинув 38-річний чоловік

Внаслідок нічних обстрілів росіян на Дніпропетровщині загинув 38-річний чоловік

Російські окупанти в ніч на четвер, 9 січня, вдарили по Нікополю на Дніпропетровщині з важкої артилерії. Поцілили по житловому кварталу, загинув чоловік. Про це повідомив у Telegram голова Дніпропетровської облради Микола Лукашук. В Кам’янському, за інформацією мера Андрія Білоусова, ніч минула без надзвичайних подій.

«Цієї ночі маємо трагічну новину з Нікопольщини: внаслідок обстрілу району армією рф в Нікополі загинув чоловік 1985 року народження», – повідомив Лукашук.

За його словами, окупанти вдарили по місту з важкої артилерії, поціливши по житловому кварталу.В результаті атаки щонайменше 16 житлових будинків і одне приватне підприємство понівечено. Потрощено сім господарських споруд, ще одну зруйновано. Зачепило також два автомобілі, електромережі, газогін.

Внаслідок нічних обстрілів росіян на Дніпропетровщині загинув 38-річний чоловік - ФОТОВнаслідок нічних обстрілів росіян на Дніпропетровщині загинув 38-річний чоловік - ФОТО

Обстеження територій обстрілу триває.

Як повідомив у своєму ранковому зверненні у четвер, 9 лютого, міський голова Кам’янського Андрій Білоусов, ніч минула з тривогами, надзвичайних подій на території міста не зафіксовано.