Афіша Театру ім. Лесі Українки з 17-го по 19-те лютого

Афіша Театру ім. Лесі Українки з 17-го по 19-те лютого

17 лютого 18:00 – музична комедія «ЗА ДВОМА ЗАЙЦЯМИ» за п’єсою Михайла Старицького.

Щастю Проні Прокопівни немає меж, бо її покохав кращий хлопець на Подолі, елегантний та освічений цирульник Свирид Петрович Голохвостий. Насправді Свирид Петрович брехун та банкрут, а кохання з Пронькою він «крутить», бо її батьки обіцяли гарне придане. Але на кожного брехуна та ловеласа знайдется своя тітка Секлита.

 

18 лютого 16:00 – комедія за п’єсою Ж.-Б. Мольєра «ТАРТЮФ».

Дія відбувається в будинку Оргона – багатого паризького буржуа. Він приводить у свою господу дивне створіння на ім’я Тартюф. Ніхто й незчувся, як цей майстер маніпуляції почав усім заправляти в апартаментах багатого недотепи. У планах облудника: звабити дружину господаря, одружитися з його дочкою і, звісно ж, заволодіти усім майном. У нього на шляху: вірність і гострий розум Ельміри, чисте кохання Валера та Мар’яни, порядність Клеанта і відвага Даміса.

 

19 лютого 11:00 – «МАЛЕНЬКА ФЕЯ», чарівна казка

Злий чаклун Фу-ти зачарував прекрасну Фею. Врятувати її може тільки той, хто зробить добру справу для людей, не шукаючи в цьому зиску для себе самого. Чимало випробувань доведеться витримати дроворубу Горану, перш ніж він зуміє звільнити Фею від чарів злого чарівника.

 

19 лютого 16:00 – комедія «ПРИМАДОННИ»
Запальна комедія від одного з найкращих бродвейських комедіографів – Кена Людвіга.

Майстерно виписаний сюжет, в якому є все, щоб захопити глядачів з перших хвилин і не відпускати їх увагу до самого фіналу: перевдягання, спадкоємці, пісні, танці, інтриги, звичайно ж, пристрасне кохання.

 

Всі вистави відбудуться на Основній сцені театру ім. Лесі Українки за адресою пл. 250 річчя міста, 2.

Тел. каси: (068) 680 74 30

Замовлення квитків та довідки за тел.: (067) 638-14-09