Під Кам’янським більше 40 рибалок опинилися у крижаній пастці

Під Кам’янським більше 40 рибалок опинилися у крижаній пастці

12 лютого об 11:50 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про те, що поблизу селища Шульгівка Петриківської селищної територіальної громади  Дніпровського району, на дрейфуючій кризі посеред річки Дніпро, заходиться велика кількість рибалок які потребують допомоги.

По прибуттю до місця виклику співробітники Служби порятунку «101» встановили, що на відстані орієнтовно 200 метрів від берега, двох відірваних від суходолу крижин знаходиться близько 40 осіб. До порятунку людей було залучено місцеве населення на моторних човнах. Надзвичайики негайно приступили до розвідки та порятунку рибалок. Сильні пориви вітру ускладнювали порятунок людей та збільшували відстань від крижини до крижини. Відстань від дрейфуючої криги постійно змінювалась. Площа рятувальної операції сягала майже 3 км.

На місці події врятовано 41 людину. Рибалки від медичного огляду відмовились. Травмованих та загиблих немає. Рятувальна операція тривала 4 години.

До місця виклику залучено понад 40 чоловік особового складу, 7 човнів та 7 одиниць рятувальної техніки Головного управління ДСНС України в області.

Під Кам'янським - ФОТО