Про ситуацію на Дніпропетровщині

Про ситуацію на Дніпропетровщині

Російська армія увечері 12 лютого скоїла черговий злочин, тричі обстрілявши Нікопольщину протягом дня. Окупанти вгатили по Марганецькій, Мирівській громадам, а також по Нікополю. Про це повідомив голова облради Микола Лукашук.

По Марганецькій ТГ ворог випустив близько півтора десятка снарядів від РСЗВ, били й з важкої артилерії. Двадцять житлових будинків понівечено. Пошкоджень зазнали також півтора десятка господарських споруд, ще 2 зруйновано. Зачепило й декілька легкових автівок, лінії електропередач, газогін. На щастя, ніхто не постраждав.

Внаслідок цинічного артилерійського обстрілу армією РФ житлового кварталу у Нікополі загинула 53-річна місцева мешканка. Постраждали ще дві жінки 76 та 88 років. В місті потрощено будівлі коледжу, водоканалу і 6 п‘ятиповерхівок.

В Мирівській громаді наслідки обстрілу уточнюються. Без жертв. Щодо інших районів області – всюди було тихо.

“Відповідальності не уникне ніхто. Від російського рядового до вищого воєнно-політичного керівництва РФ – всі отримають покарання. Час розплати настане. Покладаємося на українські Сили оборони, віримо в Президента і разом робимо все, щоб останній окупант пішов геть з української землі”, – зазначив Лукашук.

Цієї ночі, 13 лютого, в районах Дніпропетровщини панувала тиша: обстрілів територій наших громад не зафіксовано. Увечері на територію області летів ворожий літальний апарат, який саме, зараз з‘ясовується.