Найбільш незвичайні у світі традиції на День усіх закоханих

Найбільш незвичайні у світі традиції на День усіх закоханих

Традиційно ми вважаємо, що День усіх закоханих неодмінно пов’язаний з легендою про святого Валентина, що накладає на нас необхідність обмінюватися листівками-сердечками та заодно дарувати троянди та цукерки. Але так заведено далеко не у всіх країнах.

День закоханих в Уельсі

Невелика держава, що розташувалася на території Великобританії та Північної Ірландії, вітає тебе приємною прохолодою та свіжим вітерцем. Та й дощі тут ллють майже постійно. День святого Валентина валлійці не відзначають — замість нього вони мають 25 січня, День святого Двінвена. І традиційним романтичним подарунком на це свято вважається – дерев’яна ложка.

Найбільш незвичайні у світі традиції на День усіх закоханих - ФОТО

Здавалося б, що романтичного може бути в якійсь ложці? Виявляється, ще XVII столітті валлійські чоловіки самі робили незвичайні дерев’яні ложки для своїх коханих. На цих приладах вони вирізали певні візерунки, які символізували різні речі: від простих (підкова = удача) до неймовірно милих (звичайний ключ = метафоричний ключ до серця людини).

День закоханих у Південній Кореї

Тут парочки відзначають своє кохання не раз на рік, а раз на місяць — кожного 14 числа. 14 лютого дівчата дарують шоколад своїм коханим, а 14 березня (Білий день) хлопці відповідають взаємністю та обсипають свою другу половинку різними солодощами. Білим цей день називається тому, що цього свята подарунки традиційно мають бути саме білого кольору.

Найбільш незвичайні у світі традиції на День усіх закоханих - ФОТОНайбільш незвичайні у світі традиції на День усіх закоханих - ФОТО

 

14 квітня (Чорний день) – свято сильних та незалежних. Ті, хто не отримав подарунків у лютому та березні, закуповуються чорною локшиною (Jajangmyeon) та влаштовують вечерю разом зі своїми одинокими друзями. Інші 14-ті дні місяців також досить креативні — є День поцілунків (травень), День обіймів (грудень) і навіть День вина (жовтень).

День закоханих у Бразилії

День усіх закоханих тут також незвичайний. Він не пов’язаний зі святим Валентином — тут на перший план виступає святий Антоній.

Найбільш незвичайні у світі традиції на День усіх закоханих - ФОТО

На відміну від нас, бразильці поділяють ці свята: 12 червня відзначають День усіх закоханих, а наступного дня вже борються за святого Антонія, який традиційно вважається покровителем усіх парочок. Самотні дівчата, до речі, цього дня не переглядають романтичні комедії, а проводять спеціальні ритуали (simpatias), які чимось нагадують наші святкові ворожіння, — за переказами, вони мають допомогти їм знайти свою долю.

День закоханих у Румунії

У Румунії День усіх закоханих відзначається 24 лютого, і любові він присвячений лише на 50% — половину, що залишилася, займає свято приходу весни. Називається все це дійство Dragobete, на честь румунського фольклорного персонажа Драгобете.

Найбільш незвичайні у світі традиції на День усіх закоханих - ФОТО

Вважається, що у цей день «заручаються птахи»: настає весна, природа пробуджується.