Голова Кам’янської РВА перевірив хід рекрутингової кампанії «Гвардія наступу»

Голова Кам’янської РВА перевірив хід рекрутингової кампанії «Гвардія наступу»

Голова Кам’янської районної військової адміністрації Олег Гапіч перевірив хід рекрутингової кампанії «Гвардія наступу» в Кам’янському.

Автор: Валентин Фіголь.

За дорученням начальника обласної військової адміністрації Сергія Лисака, О. Гапіч разом з представниками Кам’янської міської ради перевірив, як триває в районі рекрутингова кампанія «Гвардія наступу», яка реалізується через ЦНАП Кам’янського на проспекті В.Стуса.

Представники влади поспілкувались з добровольцями, які вирішили долучитися до Міністерства Внутрішніх Справ та обрали одну з восьми новостворених бригад, в якій бажають проходити службу.

Голова Кам’янської РВА перевірив хід рекрутингової кампанії «Гвардія наступу» - ФОТО

Перевіряючі поцікавились умовами роботи представників Нацполіції, Національної гвардії та Держприкордонслужби, які консультують та допомагають заповнити анкети. Працівники забезпечені технікою та всім необхідним, аби якісно та ефективно приймати добровольців, констатував пан Гапіч.

Для тих хто хоче отримати додаткову інформацію, на місці надаються друковані матеріали, які містять роз’яснення та відповіді на найчастіші питання щодо умов запису та проходження служби в бригадах «Гвардії наступу».

До рекрутингової роботи долучилися територіальні відділи Кам`янської філії Дніпропетровського обласного центру зайнятості.

В кожній громаді визначена відповідальна особа, яка проводитиме роз’яснювальну роботу та в разі звернення спрямує бажаючого до ЦНАПу.

Наразі проводиться інформаційна робота і в інших 11 територіальних громадах району. В разі необхідності, районною військовою адміністрацією буде організовано з причетними силовими структурами виїзний прийом для роботи з добровольцями», – зауважив голова Кам’янської РВА.