Звернення мера Кам’янського до мешканців міста та зоозахисників

Звернення мера Кам’янського до мешканців міста та зоозахисників

8 лютого у Кам’янському сталася неприємна пригода: поліцейский вистрелив в морду собаці породи алабай. Зоозахисники стали на бік чотирилапого, зазначали, що собака не агресивний, нікого не чіпав. Поліцейский же навпаки заявив, що пес кидався на людей. Ситуацію прокоментував міський голова Андрій Білоусов.

“Отримав багато звернень стосовно події, яка сталася 08 лютого, а саме за фактом використання поліцейським табельної вогнепальної зброї, внаслідок чого постраждав собака, який був без намордника та повідка на вулиці.

Поліцейський пояснює, що пес поводився агресивно, нападав на нього та людей.
В будь-якому випадку, інцидент неприємний, але правову оцінку діям поліцейського повинні надати відповідні служби.

Як доповів мені начальник Кам`янського районного управління поліції Олександр Клешня, ситуація знаходиться під його особистим контролем. Наразі за фактом використання поліцейським табельної вогнепальної зброї проводиться всебічна службова перевірка, встановлюються всі обставини події, затверджено склад спеціальної дисциплінарної комісії, яка здійснює перевірку.

Шановні мешканці та представники зоозахисних організацій, давайте дочекаємося офіційних висновків службової перевірки”, – зазначив очільник міста.