У Кам’янському завершився чемпіонат міста з футзалу

В Кам’янському завершився чемпіонат міста з футзалу «В єдності наша сила!» сезону 2022/2023 років між командами виробничих підприємств та аматорських колективів. Чемпіонат тривав упродовж жовтня-лютого. Про це повідомили в управлінні молоді та спорту міської ради.

19 лютого у на базі СК «Прометей» відбувся завершальний матч найсильнішої Ліги «А» чемпіонату міста з футзалу.

У останній грі сезону зустрілися команди «Металург» і «Атлетик». З рахунком 6:3 перемогла команда «Атлетик», «Металург» – посів друге місце, а команда «Сенатор» виборола третє місце.

Переможців чемпіонату вітали секретар міської ради Наталія Ктитарова, начальник управління молоді та спорту, голова федерації футболу Едуард Коряк, заступник голови федерації футболу Кам`янського Ігор Ігнатенко, голова молодіжної ради міста Олександр Нікологорський та молодіжна рада міста.

Індивідуальними кубками були нагороджені кращі гравці чемпіонату: Дмитро Мартишов («Атлетик»), Артур Мєлюшко («Атлетик»), Віталій Бондарєв («Атлетик»), Богдан Яковлєв («Сенатор»), Єгор Кісєльов («Сенатор»), Віталій Пашук («Сенатор»), Руслан Бабець («Металург»), Максим Сурмій («Металург»), Дмитро Скрига («Металург»).

Чемпіонський титул здобули Дмитро Мартишов, Андрій Пометун, Олег Валеєв, Ігор Мироненко, Андрій Котов, Артур Мєлюшко, Максим Балабанов, Віталій Бондарєв, Амберкі Інджибашвілі.

Срібні і бронзові медалі та кубки отримали гравці «Металурга» -капітан Руслан Бобець і «Сенатора»-капітан Сергій Шаповалов. Склад команди «Металург» срібного призера: Максим Сурмій, Сергій Сидорчук, Евген Мозговий, Віталій Селін, Дмитро Скрига, Ян Зезюлін, Сергій Пономаренко, Руслан Бобець, Максим Кірпенко, Семен Проценко, тренер Едуард Коряк.

У Кам’янському завершився чемпіонат міста з футзалу - ФОТОУ Кам’янському завершився чемпіонат міста з футзалу - ФОТОУ Кам’янському завершився чемпіонат міста з футзалу - ФОТОУ Кам’янському завершився чемпіонат міста з футзалу - ФОТО