Голова Кам’янської райадміністрації звітував про роботу за рік

Голова Кам’янської райадміністрації звітував про роботу за рік

Автор: Валентин Фіголь

Голова Кам’янської районної військової адміністрації Олег Гапіч звітував перед громадою про свою роботу протягом 2022 року.

«Згідно з законами України «Про місцеві державні адміністрації», «Про державну службу» звітую про свою діяльність за 2022 рік», – повідомив голова Кам’янської РВА 22 лютого.

Публічний звіт було проведено в присутності керівництва та голів фракцій районної ради, сільських, селищних, міських голів, окремих депутатів місцевих рад, очільників всіх районних силових та спеціальних служб, районних представництв центральних органів виконавчої влади, керівників окремих підприємств та установ, структурних підрозділів райдержадміністрації та представників громадських організацій.

О. Гапіч проаналізував роботу, яка була проведена спільно зі штабом територіальної оборони, щодо забезпечення обороноздатності Кам’янського району, допомоги Збройним Силам України й батальйону територіальної оборони в питаннях матеріально-технічного забезпечення, виконання мобілізаційних заходів.

Посадовець зупинився на аналізі соціально-економічного та суспільно-політичного стану в районі.

Попри воєнний стан, районною військовою адміністрацією було забезпечено функціонування галузі освіти, культури, охорони здоров’я та спорту.

Належним чином, у 2022 році, спрацював аграрний сектор району та досяг вагомих здобутків.

Вдалося мінімізувати спад промислового виробництва.

Все це дозволило забезпечити територіальними громадами дохідної частини бюджету.

Окремо голова РВА приділив увагу роботі, яка була проведена спільно з головами територіальних громад, благодійними фондами та громадським активом щодо забезпечення потреб внутрішньо переміщених осіб, яких в районі зареєстровано 40 647 осіб.

Пан Гапіч проінформував присутніх про проведену спільну роботу з об’єднаними громадами щодо матеріально-технічного укомплектування «Пунктів незламності», яких зараз в районі налічується 152 одиниці. З них – 84 комунальної власності та 68 відповідального бізнесу.

Зазначаючи злагоджену та ефективну співпрацю виконавчої влади з органами місцевого самоврядування, керівниками підприємств, установ, організацій району, посадовець висловив вдячність голові та депутатам районної ради, міським, селищним, сільським головам, депутатам місцевих рад, керівникам силових структур, підприємств, агроформувань за всебічну підтримку у вирішенні завдань, які сьогодні ставить перед громадами життя.

Очільник Кам’янського району наголосив на активізації зусиль спрямованих на реалізацію проєкту ініційованого Офісом Президента України «Гвардія наступу».

«В цілому, за минулий 2022 рік, Кам’янська районна військова адміністрація виконала свої повноваження з урахуванням вимог воєнного стану», – резюмував О. Гапіч.

Присутні на заході вшанували пам’ять загиблих воїнів та мирних громадян, які загинули унаслідок збройної агресії російської федерації, хвилиною мовчання.