Тхеквондисти Кам’янського вдало виступили на всеукраїнських змаганнях

Автор: Валентин Фіголь

Тхеквондисти Кам’янської федерації днями вдало виступили на декількох всеукраїнських змаганнях серед молодих та дорослих спортсменів. Бійці з Кам’янського здобули кілька перемог і вибороли чимало нагород.

Різні змагання з тхеквондо – Кубок України серед дорослих, чемпіонат України з пумсе (комплекси формальних рухів, що імітують атаку та захист), чемпіонат України серед кадетів та Всеукраїнська Універсіада одночасно відбулись в місті Хмельницький з 19 по 22 лютого.

Спортсмени Кам’янської міської федерації тхеквондо, вихованці ДЮСШ №№1, 3, 4 у складі збірної команди області гідно представили місто та область на цих змаганнях та вибороли 10 золотих, 5 срібних та 10 бронзових медалей.

Так, в Кубку України серед дорослих перше місце у ваговій категорії до 54 кг виборов Кирило Ковдря.

На Чемпіонаті України серед кадетів золоті медалі отримали Архіп Шульженко (до 49 кг) та Назар Брильов (більше 65 кг).

На Чемпіонат України з тхеквондо у розділі пумсе Богдан Бойко та Святослав Бойцанюк здобули перемогу в команді кадетів.

Чемпіонат України з тхеквондо ВТФ серед кадетів став успішним для Богдана Бойко у ваговій категорії до 33 кг.

На Чемпіонаті України з пумсе перемоги здобули Євген Лантух, Микита Невєдомих, Лілія Кузів, Олександр Бабіч, Євген Лантух, Микита Невєдомих.