У Дніпровському державному технічному університеті вибрали нового ректора

У Дніпровському державному технічному університеті вибрали нового ректора

Вчора, 22 лютого, у Дніпровському державному технічному університеті в Кам’янському відбулись вибори ректора. Єдиним кандидатом, на посаду керівника закладу був професор Віталій Михайлович Гуляєв, який, отримавши майже 85% підтримки, був обраний на цю посаду. Про це повідомляється на сайті ДДТУ. З обранням на посаду ректора професора Гуляєва привітав у Telegram міський голова Кам’янського Андрій Білоусов.

Як йдеться у повідомленні пресслужби ДДТУ, кандидат на посаду ректора професор Віталій Михайлович Гуляєв отримав 325 (84,4 %) голосів виборців. Таким чином, відповідно до Положення про порядок проведення виборів ректора Дніпровського державного технічного університету, ректором Дніпровського державного технічного університету обрано Заслуженого працівника освіти, доктора технічних наук, професора Гуляєва Віталія Михайловича.

«Вітаю заслуженого працівника освіти, доктора технічних наук, професора Віталія Михайловича Гуляєва з обранням на посаду ректора Дніпровського державного технічного університету. Бажаю злагодженої та плідної роботи на благо нашого університету!», – написав міський голова.

Автобіографічна довідка:

Гуляєв Віталій Михайлович, доктор технічних наук, професор.

Народився 08 жовтня 1953 року у місті Дніпродзержинську. З 1960 по 1970 роки навчався у середній школі №32 міста Дніпродзержинська.

1970 року вступив до Дніпропетровського хіміко-технологічного інституту, який закінчив 1975 року за спеціальністю «Хімічна технологія твердого палива».

З 1975 до 1978 року навчався в аспірантурі Дніпропетровського хіміко-технологічного інституту, після закінчення аспірантури до 1981 року працював молодшим науковим співробітником кафедри загальної хімічної технології ДХТІ.

З 1981 року до цього часу В.М.Гуляєв працює у Дніпродзержинському державному технічному університеті. 1982 року захистив кандидатську дисертацію. Працював на посадах старшого наукового співробітника, начальника патентно-ліцензійного відділу. 1990 року обраний за конкурсом на посаду начальника науково-дослідного сектору, на якому працював до 2000 року.

З 2000 до 2003 року – доцент кафедри екології, неорганічної та біологічної технології. У 2003 році обраний завідувачем кафедри біотехнології та екології. 2003 року В.М.Гуляєв призначений на посаду проректора з навчальної роботи Дніпродзержинського державного технічного університету.

У 2005 році призначений на посаду першого проректора, на цій посаді працює до сьогодні. 2012 року захистив докторську дисертацію. У 2013 році надано вчене звання професора. В.М.Гуляєв обраний почесним професором Міжнародного казахсько-турецького університету імені Х.Яссаві, почесним професором Казахського гуманітарно-юридичного університету.

Професор Гуляєв В.М. є членом двох спеціалізованих вчених порад для захисту докторських та кандидатських дисертацій, членом редколегії наукового професійного видання «ВуглеХімічний журнал».

В.М.Гуляєв нагороджений званням «Відмінник освіти України» МОН України, нагрудним знаком «За заслуги перед містом».

В.М.Гуляєв є автором двох підручників, семи навчальних посібників із грифом МОН України, п’яти наукових монографій, 220 наукових статей.