За рік війни росіяни вбили 218 жителів Дніпропетровщини, понад 15 тисяч немовлят народилось в області за цей період

За рік війни росіяни вбили 218 жителів Дніпропетровщини, понад 15 тисяч немовлят народилось в області за цей період

За рік повномасштабної війни Росії проти України, російські окупанти вбили 218 мешканців Дніпропетровщини, випустили по області понад 330 ракет, зруйнували або пошкодили понад 5 тисяч будинків. Але є й гарна новина – 15 300 маленьких громадян України народилось в області за цей страшний та важкий рік. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак у Telegram.

За словами Сергія Лисака, за цей рік ворог випустив по Дніпропетровщині понад 330 ракет і кілька тисяч реактивних снарядів. Ми пережили більш ніж тисячу годин повітряної тривоги.

Росіяни вбили 218 мирних мешканців області. Понад 800 людей через ворожі обстріли отримали травми та поранення.

У наших містах та селах зруйновано і пошкоджено понад 5 тисяч будинків – приватних та багатоповерхових. А ще більш ніж 150 шкіл та садочків, майже 40 лікарень, близько 100 підприємств.

«Для жителів дніпровської багатоповерхівки, в яку вгатила ракета окупантів, з бюджету області виділили 97 млн грн. Людям з Павлограда, спільно з міською владою, – 15 млн», – зазначив голова ОВА.

Також очільник області висловив подяку лікарям: «Справжні герої – наші лікарі. 24 на 7 на ногах – допомагають мешканцям області та переселенцям, рятують поранених.

А ще – допомагають з’являтися на світ новому життю. За час повномасштабної війни на Дніпропетровщині народилося понад 15300 дітей. Хлопці та дівчата, для яких ми відбудуємо вільну, сучасну, процвітаючу країну».