На Дніпропетровщині від нічних обстрілів понівечено 3 ліцеї та 10 багатоповерхівок

На Дніпропетровщині від нічних обстрілів понівечено 3 ліцеї та 10 багатоповерхівок

Дев’ять разів за ніч на суботу, 25 лютого, російські окупанти обстріляли Нікопольський район на Дніпропетровщині з важкої артилерії. Люди не постраждали, але є значні руйнування. Про це повідомив у Telegram голова Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак. У Кам’янському, за інформацією мера Андрія Білоусова, ніч минула без надзвичайних подій.

За словами Лисака, смертоносні снаряди вночі вгатили по Нікополю та Марганцю. Минулося без постраждалих. Є значні руйнування.

У Нікополі понівечені одразу три ліцеї. Пошкоджено адмінбудівлю, два приватні підприємства та магазин.

У місті побиті 10 багатоповерхівок та 11 приватних будинків, господарські споруди, авто. Ушкоджень зазнали газогони та лінія електропередач.

На Дніпропетровщині від нічних обстрілів понівечено 3 ліцеї та 10 багатоповерхівок - ФОТО

У Марганці пошкоджені 12 приватних будинків, 10 господарських споруд, газогін та електромережа. Загорівся автомобіль – пожежу вже приборкали.

На Дніпропетровщині від нічних обстрілів понівечено 3 ліцеї та 10 багатоповерхівок - ФОТО

Обстеження територій триває.

Як повідомив у своєму ранковому зверненні у суботу, 25 лютого, міський голова Кам’янського Андрій Білоусов, ніч та ранок у місті був з тривогами, але надзвичайних подій на території міста не зафіксовано.

Як раніше повідомлялось, вчора, 24 лютого, цілий день агресор обстрілював Нікопольщину. Бив з важкої артилерії та «Градів». Загалом спрямував по мирних населених пунктах понад 100 снарядів. В цілому російська окупаційна армія обстріляла район за день сім разів. Під ударом опинилися три громади – Мирівська, Марганецька та Нікопольська. Люди не постраждали.