Собаку, що постраждала від обстрілів на Дніпропетровщині, поліційні відвезли до ветклініки

Собаку, що постраждала від обстрілів на Дніпропетровщині, поліційні відвезли до ветклініки

Днями після обстрілів Марганця на Дніпропетровщині поліційні витягнули з-під завалів одного з будинків пораненого собаку. Господарі будинку вважали, що пес просто втік, але ж він поранений лежав у будці. Правоохоронці Нікопольського РВ відвезли його до ветклініки. Про це повідомила пресслужба поліції Дніпропетровської області.

Як йдеться у повідомленні, під час вечірнього обстрілу міста один зі снарядів влучив на подвір’я приватного будинку та поранив собаку.

Поліційні разом з власниками почали розбирати завали зруйновної споруди, яка обвалилася на собачу будку. На жаль, пес не втік, як думали господарі, а поранений лежав у будці. Правоохоронці поклали пораненого собаку на простирадло та на службовій машині доставили постраждалу тварину до ветклініки. Собаці надали першу медичну допомогу. Зараз Рем перебуває під крапельницями у тяжкому стані.

Собаку, що постраждала від обстрілів на Дніпропетровщині, поліційні відвезли до ветклініки - ФОТО

Як виявилось, коли правоохоронці поїхали до ветклініки, господарі знайшли під завалами другого собаку, пораненого російськими снарядами. Його також відвезли до клініки.