Театральна афіша Кам’янського на 3-5 березня

Театральна афіша Кам’янського на 3-5 березня

Цього вікенду театр ім. Лесі Українки Кам’янського покаже своїм глядачам аж три комедії: ліричну, іронічну і «ульотну». Діти можуть подивитись у неділю веселу музичну казку. Про це повідомила пресслужба театру.

 НОВА СЦЕНА (вул. М. Лисенка, 24)

3 березня, 18:00 – Надія Птушкіна «ЧОЛОВІК ДО СВЯТА», лірична комедія на 2 дії

У звичайній однокімнатній «хрущовці» живуть дві літні самотні жінки, Софія Іванівна та її дочка, скромна бібліотекарка Тетяна, яка ніколи не була одружена і все своє життя присвятила догляду за хворою матір’ю. І ось одного разу, напередодні Нового року, Софія Іванівна заявляє, що скоро помре і єдине, що її по-справжньому засмучує, це те, що вона залишає самотню дочку одну на білому світі… На що тільки не піде головна героїня, чого тільки не нафантазує, щоб втішити свою стареньку матір. І несподівано її фантазії чарівним чином починають збуватися.

 ОСНОВНА СЦЕНА (пл. 250-річчя міста, 2)

3 березня, 18:00 – Марк Камолетті «ЛЮБОВ-ЛЮБОВ, або ЯК МИ ВЛЕТІЛИ», ульотна комедія на 2 дії.

Театральна афіша Кам'янського на 3-5 березня - ФОТО

Головний герой комедії молодий архітектор Бернард, зустрічається паралельно з трьома стюардесами, кожна з яких не підозрює про існування двох інших. Бернард розробив план, як можна регулярно бачити всіх трьох жінок, не даючи їм можливості зустрітися між собою. Та одного дня всі три дівчини Бернара опиняються в одному місті і його таємниця загрожує розкритися. І тут Бернару стає зовсім скрутно…

 4 березня, 16:00 – Жан Пуаре «Я ЙОГО ДРУЖИНА», іронічна комедія на 2 дії.

Театральна афіша Кам'янського на 3-5 березня - ФОТО

Може здатися, що французька комедія «Я його дружина» лише повторює сюжет тривіального анекдоту: дружина раптово повертається додому і застає чоловіка з гарненькою дівчиною.

Проте у цій виставі розвиток делікатної ситуації сприймає зовсім несподіваний напрямок, коли спійманий на гарячому герой з переляку видає супутницю за свою дочку.

З цього моменту починається небезпечна для нього гра. А хто з неї вийде переможцем – вирішить результат поєдинку між чоловічою хитрістю та жіночим розумом.

 5 березня, 11:00 – В. Орлов «ЗОЛОТЕ КУРЧА», музична казка, 3+.

Театральна афіша Кам'янського на 3-5 березня - ФОТО

Абсолютно неймовірна історія про те, як Лисиця надумала викрасти у Діда з Бабою золоте яєчко, виростити за допомогою Вовка золоту курочку і розбагатіти. Але не так сталося, як гадалося! Замість курочки з яйця вилупився півник! Добродушний і наївний Вовк стає справжнісіньким татком для курчати. Не хочеться заздалегідь розповідати, що буде, коли названий син дізнається ім’я улюбленого татка. Досить нагадати, що в добрих казках усе зазвичай закінчується всім на радість.