Сьогодні відбулась сесія Кам’янської районної ради

Сьогодні відбулась сесія Кам’янської районної ради

Питання виконання бюджету за минулий рік, погодження проєкту землеустрою, а також дострокове припинення повноважень деяких депутатів – саме такі питання обговорювались сьогодні, 28 лютого, на засідання сесії Кам’янської районної ради. Про це повідомила пресслужба ради.

На засіданні сесії був присутній начальник Кам’янської районної військової адміністрації Олег Гапіч.

Як йдеться у повідомленні, на розгляд виносилося 13 питань.

Серед основних питань порядку денного:

– затвердження звіту про виконання районного бюджету Кам’янського району за 2022 рік;

– затвердження Регламенту Кам’янської районної ради VIII скликання (у новій редакції);

– затвердження звіту про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Кам’янського району на 2022 рік;

– погодження проєкту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж населених пунктів села Комісарівка Вишнівської селищної ради Кам’янського району Дніпропетровської області та села Жовте П’ятихатської міської ради Кам’янського району Дніпропетровської області;

– дострокове припинення повноважень деяких депутатів районної ради та внесення відповідних змін до рішень районної ради про постійні комісії та президію районної ради.

«Взагалі пленарне засідання сесії районної ради пройшло плідно та конструктивно, за що голова районної ради Максим Чехута подякував всім в кінці сесії», – зазначили у пресслужбі райради.