У Кам’янському стартував дев’ятий Всеукраїнський молодіжний літературний конкурс «VivArt»

У Кам’янському стартував дев’ятий Всеукраїнський молодіжний літературний конкурс «VivArt»

Творчих українців віком від 14 до 45 років запрошують до безкоштовної участі у IX Всеукраїнському молодіжному літературному конкурсі «VivArt». Від учасників чекають україномовну поезію та малу прозу на будь-яку тему, окрім «руського миру», насилля та релігії. Про це повідомили у центральній міській бібліотеці ім. Т.Г. Шевченка Кам’янського.

Як йдеться у повідомлені, Централізована бібліотечна система м. Кам’янського, молодіжна мистецька спільнота “VivArt” і видавництво «Дружко», спільно з Дніпропетровською обласною організацією Національної спілки письменників України, за підтримки відділу культури департаменту з гуманітарних питань Кам’янської міської ради та ГО «Бджола» оголошують дев’ятий молодіжний літературний конкурс “VivArt”.

Головна ідея конкурсу – підтримка творчої молоді України. До безплатної участі в конкурсі запрошуються літератори віком від 14 до 45 років. Подавати можна україномовну поезію та малу прозу на будь-яку тему, окрім «руського миру», насилля та релігії.

Конкурс містить номінації: поезія та проза. Конкурсанти, що увійдуть до короткого списку конкурсу, отримають звання фіналіста і право на публікацію в однойменному альманасі. Рішенням поважного журі в усіх номінаціях буде також обрано лауреатів, які, окрім публікації в альманасі, отримають бонус – право на видання персональної книги у видавництві «Дружко» на пільгових умовах. Усі переможці конкурсу нагороджуватимуться дипломами та ексклюзивними подарунками.

Роботи приймаються з 01 березня до 01 червня 2023 року. Підбивання підсумків та нагородження переможців відбудеться у День міста Кам’янське, у вересні 2023 року.

Більш детальна інформація про конкурс за посиланням