Кам’янське боротиметься за статус “Молодіжна столиця України”

Кам’янське боротиметься за статус “Молодіжна столиця України”

На національному конкурсі «Молодіжна столиця України 2023» Дніпропетровщину представлятимуть Кам’янське, Тернівка та Павлоград. Про це повідомили в облдержадміністрації. 

Заступник директора департаменту молоді і спорту облдержадміністрації Владислав Яцук зазначив, що на Дніпропетровщині мешкає активна, працьовита, креативна та розумна молодь, яка втілює цікаві проекти.

 «Віримо в наших активістів та бажаємо перемоги», – додав Владислав Яцук.

Молодіжною столицею-2022 офіційно став Острог. Місто перемогло у національному відборі з-поміж десяти міст. Нині обирають, хто стане його наступником у 2023-му. Цьогоріч на участь у конкурсі подали заявки 34 міста з 19 регіонів України. Серед них 8 обласних центрів. Претенденти від Дніпропетровщини – Кам’янське, Тернівка та Павлоград.

Усі заявки розглядатиме Наглядова рада конкурсу. У фінал вийдуть 10 населених пунктів. Учасники мають презентувати план розвитку молодіжної політики своїх міст. Переможця обиратимуть за певними критеріями. Найперше, це зацікавленість та спроможність міст якісно змінювати молодіжну політику, залучення молоді, громадських організацій та об’єднань.

Конкурс ініційований Міністерством молоді та спорту, Українським інститутом міжнародної політики і Національною молодіжною радою України. Він проводиться вже п’ятий рік поспіль.