Чемпіонка світу зі змішаних єдиноборств з Кам’янського вирішили долучитися до “Гвардії наступу”

Чемпіонка світу зі змішаних єдиноборств з Кам’янського вирішили долучитися до “Гвардії наступу”

Кам’янчанка Світлана Гоцик, неодноразова чемпіонка світу зі змішаних єдиноборств, проходить відбір до штурмової бригади Нацполіції «Лють». За словами спортсменки, коли вона дізналася, що багато її колег по спорту долучаються до штурмових бригад МВС, також вирішила стати на шлях боротьби.

Зі Світланою поспілкувалися представники пресслужби Нацполіції в Дніпропетровській області.

Світлані Гоцик 26 років. Вона проживає у м. Кам’янське. З 13 років почала свою спортивну кар’єру з боксу та отримала спортивний розряд «кандидат в майстри в спорту». Потім займалася змішаними єдиноборствами й знову успішно – у цьому спорті неодноразово ставала чемпіонкою світу та показала, що вона сильна і тілом, і духом.

Чемпіонка світу зі змішаних єдиноборств з Кам'янського вирішили долучитися до "Гвардії наступу" - ФОТО

Ставши чемпіонкою світу зі змішаних єдиноборств, Світлана продовжила розвивати свої здібності, адже розуміла, що завжди знайдуться ті, хто захоче помірятися з нею силами.

Чемпіонка світу зі змішаних єдиноборств з Кам'янського вирішили долучитися до "Гвардії наступу" - ФОТО

Сьогодні, коли ворог щодня атакує нашу країну, вбиває мирних мешканців, спортсменка не схотіла лишатися осторонь боротьби українського народу з російським окупантом. Коли дізналася, що багато її колег по спорту долучаються до штурмових бригад МВС, також вирішила стати на шлях боротьби.

«Маю гарну фізичну форму, тому випробування на фізичну підготовленість не стало для мене перешкодою. Звичайно, маю переживання, але контролюю їх та психологічно готова до боротьби з ворогом. Знаю, що впораюся з ним», – впевнена дівчина.

Світлана розповідає, що хоче докласти максимум своїх сил та можливостей, щоб наблизити країну до перемоги:

«Тому вирішила долучитися до підрозділу «Лють». Знаю, що до полку вже вступило багато спортсменів, буду серед однодумців, які націлені на перемогу».