Освітяни Кам’янського та польського Кельце обмінялись досвідом та домовились про співпрацю

Освітяни Кам’янського та польського Кельце обмінялись досвідом та домовились про співпрацю

Представники галузі освіти Кам’янського та їх колеги з міста Кельце (Польща) обмінялись досвідом та домовились про подальше співробітництво на відеоконференції, яка відбулась 9 березня. Про це повідомила пресслужба міськради.

Під час зустрічі було представлено досвід роботи двох закладів Кам’янського та напрями роботи польської школи №20.

Освітяни Кам'янського та польського Кельце обмінялись досвідом та домовились про співпрацю - ФОТО

Кам’янське представляли директор департаменту з гуманітарних питань Наталія Рева, начальник відділу освіти Оксана Живага, директор Ліцею №3 Людмила Нагай, директор початкової школи «Волошка» Тетяна Юрченко, заступник директора Ліцею №3 Олена Павлова. З польського боку на зустрічі були: директор Департаменту освіти, культури та спорту м. Кельце Пьотр Лоєк, директор початкової школи №20 м. Кельце Малгожата Павловська та педагоги польської школи.

Пані Малгожата Павловська розповіла про широкий досвід з інклюзивної освіти, про шкільні численні конкурси та проєкти, роботу «школи повного дня», яку вони називають «світлиця», де до 16-30 щодня діти можуть займатися безкоштовно у різних гуртках за вибором.

За підсумками зустрічі було вирішено в подальшому обміні досвідом зосередитися на роботі з дітьми з особливими освітніми потребами, інноваціях в методиці викладання, співпраці з батьками, патріотичному вихованні та формуванні культури здорового харчування, розвиткові творчих здібностей учнів у позаурочній діяльності.

На наступній зустрічі будуть визначені засади майбутньої співпраці.