Кам’янчанка Поліна Кучерява здобула срібло на міжнародному турнірі з тхеквондо у Нідерландах

Кам’янчанка Поліна Кучерява здобула срібло на міжнародному турнірі з тхеквондо у Нідерландах

Тхеквондистка з Кам’янського Поліна Кучерява, вихованка тренера Андрія Стовбана з ДЮСШ №1, стала срібною призеркою на Міжнародному турнірі з тхеквондо “DUTCH OPEN 2023 – WT G1” в Ейндховені (Нідерланди), повідомляється на сторінці спортшколи.

У Міжнародному турнірі з тхеквондо “DUTCH OPEN 2023 – WT G1” в Ейндховені брали участь більш ніж 1000 бійців різних вікових категорій з майже 50 країн світу, повідомляє сайт disk-sport.com. Українка з Кам’янського Поліна Кучерява стала другою серед кадеток у ваговій категорії 68 кг.

В цій вазі (група “А”) її суперницями були десять спортсменок з Іспанії (4), Німеччини (3), Нідерландів, Бельгії та Ірландії.Поліна провела три поєдинки. Поліна перемогла з рахунком 2:0 представниць Німеччини та Ірландії, та поступилася спортсменці з Іспанії.

Кам'янчанка Поліна Кучерява здобула срібло на міжнародному турнірі з тхеквондо у Нідерландах - ФОТО

Торік Поліна Кучерява була учасницею Чемпіонату Європи серед юнацьких олімпійських вагових категорій з тхеквондо. Спортсменка виграла турнір з тхеквондо ВТФ, який проходив у Німеччині, стала бронзовою призеркою Кубка Польщі з Олімпійського тхеквондо серед юніорів (до 17 років) та турніру Кубка світу “Polish Ореn”. А ще, Поліна представляла Україну на Всесвітньому фестивалі “She Runs – Active Girls’ Lead” в Брюсселі (Бельгія).