В Кам’янському міська влада відпрацювала питання захисту бездомних котів на території навчальних закладів

В Кам’янському міська влада відпрацювала питання захисту бездомних котів на території навчальних закладів

Мер Кам’янського Андрій Білоусов проінформував мешканців міста з приводу їх звернення щодо необхідності захисту бездомних котів на території Ліцею № 30 та Ліцею № 39.

«Шановні кам’янчани!

До мене та до департаменту з гуманітарних питань міської ради надійшло звернення від мешканців Кам’янського щодо необхідності захисту бездомних котів на території Ліцею № 30 та Ліцею № 39.

Під час опрацювання вищевказаного звернення були отримані письмові відповіді Ліцею № 30 та Ліцею № 39, в яких містилось пояснення щодо відсутності безпритульних тварин на території навчальних закладів.

Сьогодні за моїм дорученням департаментом з гуманітарних питань спільно з представниками поліції та КУ «Притулок для тварин» та представниками ГО «Вірний друг» було створено комісію та опрацьовано питання щодо жорстокого поводження з котами.

В ході комісійного обстеження підвалу, котів не виявлено, але були знайдені рештки муміфікованих тварин. Двері в підвал не замикаються, тому такий випадок міг статися після дератизації, яка проводиться щоквартально відповідно до санітарних вимог.

Спільним рішенням комісія рекомендувала адміністрації Ліцею №39 відпрацювати облаштування вентиляційних отворів шляхом заварювання дрібною металевою решіткою, також, звернутися до жителів мікрорайону з проханням не підгодовувати котів в підвальному приміщенні, а в разі виявлення тварин звертатися з повідомленням до адміністрації ліцею про їх наявність. Тримати постійний зв’язок з представниками громадської організації «Товариство захисту тварин «Вірний друг» щодо систематичного вилову котів в підвальному приміщенні та забезпечити їм вільний доступ до підвального приміщення.

До того ж звернутися до відділення поліції №1 Кам’янського районного управління поліції ГУНП в Дніпропетровській області з проханням провести роз’яснювальну роботу з місцевими жителями щодо годування безпритульних тварин на території закладів освіти.

За згодою громадської організації «Товариство захисту тварин «Вірний друг» встановити котоловки для періодичного безпечного вилову тварин з підвального приміщення ліцею.

Комунальній установі «Притулок для тварин» Кам’янської міської ради стерилізувати відловлених тварин та у разі необхідності надавати їм допомогу. Також доручено керівникам інших освітніх закладів вжити заходи щодо запобігання подібних ситуацій з безпритульними тваринами», – повідомив мер.