В Кам’янському через низьку температуру перенесли завершення опалювального сезону

В Кам’янському через низьку температуру перенесли завершення опалювального сезону

Через те, що температура повітря ще не дотягує до нормативів, які дозволяють відключати централізоване опалення, в Кам’янському переноситься завершення опалювального сезону. Замість 20 березня, як повідомлялось раніше, опалення планують вимкнути 25 березня.

Як повідомив міський голова Кам’янського Андрій Білоусов, Рішення виконавчого комітету Кам’янської міської ради від 15.03.2023 року № 89 передбачає припинення постачання теплової енергії споживачам усіх категорій територіальної громади з 20 березня за умови встановлення середньодобової температури повітря вище +8 С протягом трьох діб поспіль.

Через відсутність температурних показників, необхідних для завершення опалювального сезону, дата припинення постачання теплової енергії переноситься на 25 березня.

«До цієї дати очікуємо встановлення постійної середньодобової температури повітря вище +8 С», – написав мер.

Він додав, що з понеділка, 20 березня, учні шкіл повертаються до навчання після весняних канікул. Протягом наступного тижня процес навчання буде проходити за змішаною формою: дистанційно та офлайн, в залежності від рішення адміністрації кожного окремого навчального закладу.