Корови з-під Бахмуту переїхали до Дніпропетровщини

Корови з-під Бахмуту переїхали до Дніпропетровщини

До Дніпропетровщини евакуювалося ще одне підприємство – молочне господарство з-під Бахмуту. Велику рогату худобу вивозили прямо під обстрілами. Про це повідомив голова Дніпопетровської ОВА Сергій Лисак.

За його словами, з релокацією підприємству допомогла ОВА та фермер з Дніпровського району Давид Аракелян.

Корови з-під Бахмуту переїхали до Дніпропетровщини - ФОТО

Між його та підприємством на Донеччині – 350 кілометрів. Але дніпровський фермер безплатно надав транспорт, на якому велику рогату худобу рятували прямо з-під обстрілів, та приміщення. Тільки за останні два дні туди перевезли майже 400 тварин із зони бойових дій.

Голова ОВА додав, що корови налякані й виснажені переїздом. Але вже в безпеці. Ними опікуються працівники ферми та ветеринари.

Корови з-під Бахмуту переїхали до Дніпропетровщини - ФОТО

«З початку війни Дніпропетровщина вже прийняла десятки релокованих підприємств з Донецької, Луганської, Запорізької, Харківської областей. Я вдячний нашому бізнесу за небайдужість. За те, що бере під своє крило колег з охоплених війною регіонів», – зазначив Сергій Лисак.

Корови з-під Бахмуту переїхали до Дніпропетровщини - ФОТОКорови з-під Бахмуту переїхали до Дніпропетровщини - ФОТОКорови з-під Бахмуту переїхали до Дніпропетровщини - ФОТО